STARTUP consulting

Image description

Díky cennému mentoringu od společnosti AKPNA má naše firma po třech letech více jak 20 zaměstnanců a dvě pobočky v Praze a Ostravě. Nejvíce si cením osobního přístupu, skvělého nadhledu a neustálého přísunu kreativity. Děkujeme!

Mgr. Michal Hora, CEPENA, a.s.
generální ředitel

Pomáháme začínajícím podnikatelům získat nezbytnou podporu, kterou potřebují k založení nových společností, ke vstupu na nové trhy, ke komercionalizaci průlomových nápadů nebo jednoduše k přemýšlení o budoucích příležitostech.

Náš tým miluje práci se startupy a má s nimi úspěchy. Hodnota, kterou můžeme poskytnout společnosti v počáteční fázi, pochází z našich zkušeností. V průběhu let jsme sami zahájili provozování společností, konzultovali jsme je s dalšími startupy, vyřešili jsme celou řadu výzev v rané fázi a přivedli jsme společnosti k úspěšným upoutávkám a likviditním událostem. Několik našich klientů v rané fázi vzrostlo v ocenění na více než 300 mil. Kč. Na základě mnohaletých zkušeností přinášíme do každé zakázky velký vhled.

Kromě poradenských a plánovacích služeb může tým AKP NORD ADVISORY poskytnout našim klientům začínajícím také aktivní, výkonnou roli, pokud o to bude požádán, přičemž naše práce bude strukturována na základě projektu nebo jako dočasná provozní role na částečný úvazek.

A co je nejdůležitější, nemluvíme jen jazykem začínajícího podniku. Hluboce rozumíme jedinečným výzvám, kterým podnikatelé čelí ve formativních fázích společnosti, protože sami jsme začínali podnikat. Specializujeme se na několik kritických oblastí v rané fázi, včetně:

  • Vývoj, analýza nebo otočení obchodního modelu
  • Strategie financování, rozvoj hřiště a dosah investorů (počáteční fáze prostřednictvím pokročilých kol nebo IPO)
  • Strategické plánování k dosažení provozního rozsahu a ziskovosti
  • Rozvoj podnikání a strategie a provádění GTM
  • Prozatímní outsourcing plnění pro správu a klíčové provozní role

Díky naší struktuře poplatků jsme dostupní pro většinu rozvíjejících se růstových společností i začínající podniky financované anděly. Společnost Bay Cloud Partners má profesionální zkušenosti, které jí pomohou připravit, ať už jde o pomoc podnikatelům rozvíjet jejich vizi a uvádět je do života v měřítku a úspěchu, nebo jim pomáhat zajistit potřebné financování od andělských investorů, rodinných kanceláří nebo institucionálních podniků. cesta k úspěchu pro vaši začínající společnost.

Kolik Vás budeme stát?

Na míru vaší situaci společně zvolíme nejlepší model odměny pro nás. Pracujeme tak, abychom pro Vás nebyli nákladem, ale ziskovou investicí.

Kontaktujte nás

Image description
Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jít na začátek