Art consulting

Image description

O AKP NORD ADVISORY mohu říci jen samá pozitiva. Jsem sběratelem umění již několik let a potřeboval jsem profesionální právní poradenství v oblasti uměleckých investic. AKP mi bylo doporučeno kolegou a rozhodně nelituji, že jsem se obrátil právě na tuto poradenskou společnost.

Galerista/sběratel umění si přál zůstat v anonymitě

AKP NORD ADVISORY, s.r.o., je poradenská společnost, specializující se na poskytování komplexních služeb v oblasti právního poradenství, organizačního a finančního řízení, krizového managementu pro klienty z uměleckého prostředí.

Mezi ně patří galeristé, autoři či aukční a investiční platformy. Klientům poskytujeme servis 24/7, odbornou podporu a na míru šitá řešení, která jim umožní plně se soustředit na svou vášeň pro umění a zároveň úspěšně navigovat složitými finančními a právními aspekty svého podnikání.
Týmová spolupráce, s uměním zasvěcených odborníků a právních specialistů, nám umožňuje předvídat výzvy, přinášet inovativní a efektivní řešení, která plně vyhovují individuálním potřebám našich klientů.

Naše služby pro sběratele umění v oblasti Art investmentu zahrnují:

  • Poradenství při nákupu a prodeji uměleckých děl
  • Hodnocení a analýzu trhu
  • Strategické investiční plánování či správu uměleckých portfolií.

 

Kolik Vás budeme stát?

Na míru vaší situaci společně zvolíme nejlepší model odměny pro nás. Pracujeme tak, abychom pro Vás nebyli nákladem, ale ziskovou investicí.

Kontaktujte nás

Image description
Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Jít na začátek